Медицина / Незримі промені здоров’я

Державній установі «Інститут медичної радіології та онкології ім. С. П. Григор’єва НАМН України» — 100!
Державній установі «Інститут медичної радіології та онкології ім. С. П. Григор’єва НАМН України» — 100!
У головній будівлі Полтавської міськради встановили сходовий підйомник для людей з інвалідністю, зокрема, й для тих, хто пересувається на візках.
Серед тих, хто ввійшов у десятку кращих педагогів країни і отримав Національну премію «Global Teacher Prize Ukraine», — учителька із Хмельницького Наталія Зима.
Відбулася презентація «Освітнього курсу «Кримські татари: Історія. Культура. Мистецтво».
За весь час пандемії в Україні зафіксовано 570 153 лабораторно підтверджені випадки захворювання на COVID-19.
До бібліотек Бахмутського району на Донеччині від державної установи «Український інститут книги» надійшло 556 найменувань книжкової продукції.
Лікарі врятували Анатолія Крючковського — чоловіка, ім’я якого свого часу облетіло увесь світ.
Після адміністративного реформування в Бобринецькому районі діятиме дві ОТГ.
Російські окупанти вже сьому добу поспіль блокують роботу контрольних пунктів в’їзду-виїзду на лінії розмежування на Донбасі та не пропускають громадян через КПВВ.
Медичні стаціонари, де приймають заражених коронавірусом, у Херсоні відтепер охороняють бійці дислокованого у місті батальйону Національної гвардії України (на знімку).
За півтора року група компаній «Західнадрасервіс» збільшила видобуток вуглеводнів на 65%.
Дикий випадок на Херсонщині. У місті Каховці захмелілий чоловік знайшов десь на газоні гриб і взявся переконувати друзів, що це їстівний маслюк.
Найперше варто наголосити: Державну програму розвитку регіону Українських Карпат на 2020-2022 роки уряд затвердив торік постановою від 20 жовтня.
Стихійний смітник небезпечних відходів, що виник у селищі Мирне в Дніпрі, перетворив життя місцевих мешканців на кошмар.
Листопад багатий на історичні події, що визначили долю України на цілі століття.
Дистанційний режим спілкування не став на заваді цікавій, місцями гострій дискусії журналістів у рамках проекту «Регіональна мережа журналістів за сталий розвиток на Донбасі».
Хоча відтоді, як уперше побачила цю жінку й дещо дізналася про її стражденну долю, минуло багато літ, і понині інколи постає вона в моїй пам’яті: струнка, мов тополина, з тонкими рисами обличчя, вродлива...
У селі Мачухи, що поблизу Полтави, врочисто відкрили меморіальну дошку батьку і сину Івану та Юрію Липам — лікарям, літераторам, публіцистам, громадсько-політичним діячам, визначним борцям за волю України.
Волонтерство Кропивницького — феномен чи риса сьогодення.