Суспільство / Ірина Борзова: «Наділи мають належати людям, які все життя їх обробляли»

У селищі Браїлів Жмеринської громади люди понад десять років чекають, щоб отримати належні їм по праву земельні ділянки після розпаювання місцевого радгоспу.
У селищі Браїлів Жмеринської громади люди понад десять років чекають, щоб отримати належні їм по праву земельні ділянки після розпаювання місцевого радгоспу.
В Україні за добу (станом на 27.04) зафіксовано 7 915 нових випадків зараження COVID-19.
Тисячі людей, розстріляних в Одесі в 1937—1938 роках під час політичних репресій за Сталіна, поховано в районі 6-го кілометра Овідіопольської дороги.
Національний історико-культурний заповідник «Гетьманська столиця» отримає новий експонат.
Про 90-річну Ольгу Баб’юк, яка пройшла польську, німецьку та радянську школи, лісоповал та золотоносні рудники, привезла додому чоловіка — німецького військовополоненого, та досі має чимало інтересів.
Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова в Миколаєві входить до списку підприємств та організацій, які отримали найбільшу кількість патентів на винаходи і корисні моделі.
Хтось передавав кошти, інші — домашні консерви, сир, масло, фабричне та власноруч виготовлене печиво.
Перша заступниця міністра закордонних справ Еміне Джапарова каже, що рішення апеляційного суду Амстердама у справі про приналежність «скіфського золота» очікують до кінця серпня 2021 року.
Дзвін примирення встановлять у Міловому, що на Луганщині, до 8 травня — Дня пам’яті та примирення.
Заморозки в Україні триватимуть до 30 квітня, після чого різко потеплішає і температура підвищиться до +16—21 градуса.
Імена ліквідаторів увічнили в граніті.
Відповідь на це запитання міській владі, забудовникам і мешканцям великого спального мікрорайону Полтави доведеться шукати разом.
Інтерв'ю з нещодавно обраним ректором Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидатом філософських наук, професором Володимиром Бугровим.
В Україні станом на ранок 26 квітня зафіксовано 5 062 нові випадки захворювання на COVID-19.
За інформацією обласної Служби зайнятості, протягом двох перших тижнів квітня на Сумщині працевлаштували 2003 безробітних.
Втрачену пам’ятну меморіальну дошку на честь Олени Пчілки відновлять у Могилеві-Подільському на Вінниччині.
«Собор» Олеся Гончара свого часу наробив серед читаючої публіки в тодішньому комуністичному суспільстві багато галасу.
У селі Солонка під Львовом знаходиться фермерське господарство «Західний равлик».
Якою побачив на власні очі катастрофу один із безпосередніх свідків її руйнівної сили.
Кабінет Міністрів вніс радіолокаційну станцію «Дуга» в Чорнобильській зоні (на знімку) до Державного реєстру нерухомих пам’яток України як пам’ятку науки і техніки національного значення.