Суспільство / За п’ять місяців 2022 року України отримала 3,9 тисяч тонн гуманітарної допомоги з-за кордону

Надходження гуманітарної допомоги для України було оформлено на адресу 180 благодійних фондів та організацій від 29 країн-донорів.
Надходження гуманітарної допомоги для України було оформлено на адресу 180 благодійних фондів та організацій від 29 країн-донорів.
Jсновне завдання Центру – надавати всебічну гуманітарну, психологічну, юридичну, соціальну підтримку маріупольцям, які тимчасово знайшли прихисток в області.
Єврокомісія найближчим часом затвердить висновок щодо заявки України на членство в Європейському Союзі як кандидата.
28 жіночих фотопортретів. На кожній світлині - цитата з розповіді жінки, яка зафіксована на цьому знімку. Жінки сфотографовані на тлі руїн нинішньої війни. Це фотовиставка 'Історична весна'.
Художник своїми творами намагається протистояти московському варварству.
Історія про те, як чоловік у свої майже 50 напросився добровольцем «бити гітлерівців», але в думках у нього був ще один задум — дійти до Німеччини, щоб визволити доньку, вивезену на примусові роботи.
Скарбниця Національного музею історії України оголосила 21 червня Днем пекторалі, який щороку відзначатиметься виставками, презентаціями та іншими культурними подіями й просвітницькими проектами.
У Бучі майже 50 родин уже отримали ордери на проживання в модульних містечках.
Наше завдання сьогодні – відбудувати, зробити українські міста ще більш комфортнішими, ще кращими та ще більш сучасними, ніж вони були до 24 лютого 2022 року.
У рамках проекту «Відкритий кордон» сьогодні за участю Міністерства інфраструктури України та представників польського уряду відкрито рух оновленим пунктом пропуску«Краківець - Корчова».
Харківські комунальники продовжують усувати наслідки ворожого обстрілу в різних районах міста.
З нагоди новосілля й для ближчого знайомства мешканців містечка організували пікнік. У гості до новоселів завітали представники Укрзалізниці та Ірпінської міської ради.
Учора, 18 червня, на маршруті Kyiv City Express пасажирів зустрічали юні залізничники, які навчаються на Київській дитячій залізниці.
Унікальні традиції Рівненського Полісся цими вихідними були представлені на експозиції «А ми були у великому лісі…» в Національному музеї народної архітектури та побуту України в Пирогові.
Уривок з оповідання «Окупація. День перший», написаного автором ще в рідному місті Херсоні.
Культурне життя столиці пожвавішало і зарясніло різноманітними заходами: гостинно відчиняються двері музеїв та театрів, запрошують на відвідини виставки та всілякі арт-майданчики.
Нову технологію з розмінування полів презентували у Вінницькому національному технічному університеті.
Попри воєнний стан Миколаївський академічний художній драматичний театр продовжує працювати.
У Лондоні відбувся благодійний концерт на підтримку України.