Суспільство / Майстер-клас із домедичної допомоги в столичній підземці

На 15 станціях столичного метро медики-інструктори провели тренінги для перехожих.
На 15 станціях столичного метро медики-інструктори провели тренінги для перехожих.
У світі його називали українським соловейком. А він таким і був — Анатолій Солов’яненко.
Найближчими днями відкриються заклади в інших містах.
Щороку у вересневі дні громада Слов’янська влаштовувала свято пам’яті «Живий у пісні, Живий у віках» з врученням літературно-мистецької премії імені Михайла Петренка.
Сказати про наболіле хочемо зараз, бо 12 вересня розпочалася передплата газет на 2023 рік і ми мусимо знати, що нас чекає у ближчому майбутньому.
На 86-му році життя перестало битися його серце.
Вийшла в світ поетична збірка «Мости любові» поета Буковини і Галичини Івана Козака.
Любі наші читачі! Передплатіть «Голос України» на 2023 рік — і Ви завжди будете в курсі найцікавіших подій в Україні і за кордоном.
Через обстріли окупантів вигоріло 3 708 гектарів території Кінбурнського півострова на Миколаївщині.
У мережі майже одночасно з’явилося кілька, на перший погляд, ніяк не пов’язаних одне з одним повідомлень.
150 років тому на Тернопільщині в родині греко-католицького священика народилася всесвітньознаменита співачка Соломія Крушельницька.
У Києві відкрилась виставка «Марія Примаченко. Врятоване».
Родина Ярових з Ірпеня — одна з тисяч в Україні, яка залишилася без житла через ракетні чи артилерійські обстріли рашистів.
У тимчасово окупованому Криму розпочалися репресії проти людей, які співають чи слухають популярні українські пісні «Червона калина», «Дике поле», Stefania, Bayraktar тощо.
На Донеччині триває евакуація, і переважна більшість жителів області вже виїхала до безпечнішних районів країни.
Міні-скульптуру - лікарську валізу XX сторіччя - відкрили в рамках проекту «Відчуй Дніпро». А присвятили її видатному військовому лікарю Івану Лєшку-Попелю.
Минувшина оповита численними російсько-радянськими міфами, що нерідко використовуються ворогом як ідеологічна зброя, елемент гібридної війни.
Ворог продовжує здійснювати масивні обстріли районів Дніпропетровщини, руйнуючи житлові будинки, інфраструктуру громад, вбиваючи мирних жителів.
Місту-герою Маріуполю виповнилося 244 роки.