Малюнок дня / Фортеця

Політична карикатура.
Із плакатом з таким написом мешканка Ярмолинців, що на Хмельниччині, Тетяна Махнюк (на знімку) вийшла на одиночний пікет до церкви, яка підпорядкована упц московського патріархату.
Житель Костянтинівки Максим Мельник із перших днів повномасштабного вторгнення росії в Україну став на захист своєї держави.
1 жовтня — День захисників і захисниць України і День Українського козацтва.
Понад 400 оберегів від миколаївських майстринь отримають захисники та захисниці до свого свята.
Політична карикатура.
У неділю, 1 жовтня, в Україні відзначатимуть День працівників освіти.
...Важко переоцінити роль публічних бібліотек в умовах війни.
Останніми роками кількість закладів позашкільної освіти невпинно скорочується.
У жовтні Національний проєкт з медіаграмотності «Фільтр» за підтримки партнерів уже вдруге проведе Всеукраїнський урок, присвячений медіаграмотності.
Деяким студентам українських вишів, що здобули середню освіту у Республіці Польща, доведеться отримати ще й український атестат.
Політична карикатура.
Знищення відділень на Чернігівщині триває.
У колективі вінницького Центру інфекційних хвороб не погоджуються зі звільненням з посади їхнього керівника.
Політична карикатура.
Наступного року вступники проходитимуть Національний мультипредметний тест з трьох обов’язкових предметів (українська мова, математика, історія України) та одного — на вибір.
Так вважав Герой України закарпатець Роман Русник, який загинув смертю хоробрих, прикриваючи побратимів.
Пригодницько-історичний екшн «Довбуш» став найкасовішим українським ігровим фільмом.
Найстаріший професійний Київський камерний оркестр, що був заснований 1963 року видатною особистістю, шестидесятником Антоном Шароєвим вирішив відсвяткувати свій ювілей на сцені.
В Україні триває розвиток експериментального проєкту із впровадження інституту помічника ветерана в чотирьох пілотних регіонах.