Культура / Краєвиди, на які ми не заслужили

У Хмельницькому обласному художньому музеї розгорнуто скріншот-виставку «Краєвиди, на які ми не заслужили» аеророзвідника Владислава Німака (на знімку).
У Хмельницькому обласному художньому музеї розгорнуто скріншот-виставку «Краєвиди, на які ми не заслужили» аеророзвідника Владислава Німака (на знімку).
Інформаційний фронт, як уже зрозуміло з переосмислення подій російсько-української війни, розгортається ворогом заздалегідь, до початку мілітарної фази агресії.
Цього тижня розпочався третій етап сертифікації педагогічних працівників, в якому братимуть участь 179 учителів математики та 395 — української мови і літератури, що викладають у п’ятих класах.
Ну як можна поділити любов? Вона або є, або її немає.
Ворог чи не щодня обстрілює території Очаківської міської територіальної громади.
Політична карикатура.
Навіть під час війни у Вінниці не згорнули програму «Муніципальне житло», більшість квартир тепер відводять захисникам і захисницям країни.
З початком повномасштабної війни українці роблять усе можливе, аби наблизити нашу Перемогу.
Праця історика, бібліографа, археографа, публіциста, консула від Західноукраїнської Народної Республіки у Відні Мирона Кордуби «Територія і населення України.
Політична карикатура.
На Сумщині впроваджують експериментальний архітектурно-будівельний проект Street to street.
Про це розкажуть в однойменному Центрі розвитку фермерства, який презентували у Хмельницькому.
Політична карикатура.
Усе в житті змінюється, і мова також, зазначає Галина Доброльожа, кандидат філологічних наук, доцент, старший викладач кафедри методики викладання навчальних предметів Житомирського обласного інституту післядипломної педагогічної освіти.
У Вінниці на підприємствах активно встановлюють сонячні станції. Звернутися до небесного світила спонукала війна і стимули влади.
Серед численних міфів радянської, а згодом російської пропаганди про Україну та українців найбільша кількість про Голодомор.
Політична карикатура.
Історичний центр літописного міста поповнився ще одним пам’ятником — тут, навпроти Музею «Заповіту» Т. Г. Шевченка, з нагоди 100-річчя видатного історика, етнографа, музеєзнавця, археолога, лауреата Шевченківської премії, Героя України Михайла Сікорського
Малюнки, якими розпалювали сільську піч, стали експонатами на світових вернісажах.