Світ / Міжнародний день миру та День миру в Україні

Українці разом із цивілізованим світом відзначають Міжнародний день миру та День миру в Україні.
Українці разом із цивілізованим світом відзначають Міжнародний день миру та День миру в Україні.
21 вересня 1991 року народ Вірменії на всенародному референдумі проголосував за проголошення незалежності від радянського союзу, в який республіка входила з 1921 року.
Комітет з питань інтеграції України до ЄС на позачерговому засіданні 17 вересня розглянув проєкт закону № 5819 (https://itd.rada.gov.ua/billInfo/Bills/Card/27492) про рейтингування.
Мальта отримала політичну незалежність від Великої Британії 21 вересня 1964 року.
18 вересня 2024 року голова Комітету з питань зовнішньої політики та міжпарламентського співробітництва Олександр Мережко провів зустріч із сенатором пані Паулою Гопі-Скун.
Олександр Корнієнко зустрівся з делегацією парламенту Гани.
У Верховній Раді створено міжфракційне депутатське об’єднання «Партнерство між Україною і Суверенним Мальтійським Орденом.
Перший заступник Голови Верховної Ради України зустрівся зі спеціальним посланником Федерального уряду ФРН з питань децентралізації, ефективного врядування та державної служби в Україні Георгом Мільбрадтом.
Вивчення кращих практик Франції у створенні безбар’єрних середовищ — такою є мета офіційного візиту української делегації з України до Парижа.
Ірландський парламент виник у XIII столітті під впливом англійської системи правління.
Іванна Климпуш-Цинцадзе та Вадим Галайчук на полях міжнародної конференції «Ялтинська європейська стратегія» зустрілися з делегацією Комітету з європейських справ Іспанії.
У вівторок відбулися слухання та дебати щодо фінансової та військової допомоги Україні.
12 вересня з ініціативи першої леді України Олени Зеленської відбувся четвертий Саміт перших леді та джентльменів.
Голова Верховної Ради України взяв участь у заході, присвяченому процесу приєднання України до Організації економічного співробітництва та розвитку (ОЕСР) та Конвенції ОЕСР про боротьбу з хабарництвом.
Головний законодавчий орган Нідерландів, відомий як Генеральні штати (Nederlandse Staten-Generaal), складається з двох палат — Сенат (Eerste Kamer) та Палата представників (Tweede Kamer).
У Комітеті з питань інтеграції України до ЄС відбулася зустріч представників фракцій парламенту з делегацією Світового Конгресу Українців.
Руслан Стефанчук зустрівся із членом Комітету у справах культури та освіти Національних зборів Французької Республіки, екс-премʼєр-міністром Франції Габріелем Атталем та очолюваною ним делегацією.
Країна у червні 2022 року підтримала надання Україні статусу кандидата на членство в ЄС та визнає перспективу членства України в НАТО.
Руслан Стефанчук висловив подяку Президенту Естонської Республіки Алару Карісу за його візит в Україну у непростий для нашої країни час.
Спікер українського Парламенту наголосив, що Україна високо цінує лідерство, підтримку та всебічну допомогу Литви.